Juventus ofron një lojtar në shkëmbim për Dzekon

Futboll

Juventus ofron një lojtar në shkëmbim për Dzekon

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 15:27
Dzeko

Edin Dzeko pëlqehet nga juventus dhe synohet të jetë zëvendësuesi i Vlahovic.

Për këtë gjë, Allegri ka dhënë miratimin dhe agjenti i klubit ka kontaktuar Marottën e Interit për t’i paraqitur ofertën.

Cuadrado për Dzekon, po Marotta ka qenë i prerë me përgjigjen, duke e refuzuar menjëherë.

Sipas “Corriere della Sera”, Marotta nuk e dëshiron kolumbianin në ekip.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat