Asllani zgjodhi numrin që mbante kroati tek Interi

Futboll

Asllani zgjodhi numrin që mbante kroati tek Interi

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 11:54
Asllani

Kristjan Asllani u zyrtarizua ditën e djeshme me klubin e Interit. Ai kaloi me sukses vizitat mjekësore dhe më pas u dërgua në selinë e zikaltërve për të hedhur firmën në fletën e bardhë.

20 vjeçari shqiptar zgjodhi fanellën me numër 14-të, një nnumër që e mbante Perisic në fanellë para se të largohej në drejtim të Tottenham.

Krisjan  Asllani cilësohet si i duhuri për të bërë rolin e Brozoviq dhe ka marrë shumë komente të mira nga shumë lojtarë profesionistë por jo vetëm.

Ivan Perishiq ka komentuar në faqen zyrtare të Interit duke uruar djaloshin e talentuar shqiptar: “Paç fat vogëlush”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat