Onana quhet një lojtar i Interit

Futboll

Onana quhet një lojtar i Interit

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 15:41
Onana

Onana tashmë quhet një lojtar i Interit, zyrtarizimi pritet sot!

Sipas Thymote Pinon, gazetari i “L’Equipe”, Andre Onana do të jetë portier i Interit zyrtarisht sot pasdite, rreth orës 16:00.

Kontrata 5-vjeçare e kamerunasit tashmë është depozituar në zyrat e Lega Serie A sot më 1 korrik.

Ish-portieri i Ajaxz do të publikojë edhe intervistën e parë si lojtar i klubit zikaltër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat