Sulmuesi i Fiorentinës prezanton të dashurën

Futboll

Sulmuesi i Fiorentinës prezanton të dashurën

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 11:36
Sulmuesi i Fiorentinës prezanton të dashurën

Sulmuesi i Fiorentinës prezanton të dashurën, është një kampione danci!

Sulmuesi rus i Fiorentinës, Aleksandr Kokorin ka prezantuar të dashurën e re në rrjetet sociale,

Bëhet fjalë për kampionen e dancit Tonya Hoodyakova, me të cilën Kokorin mësohet se është i lidhur prej disa muajsh.

Së fundi Çifti kanë fluturuar drejt Maldiveve për të kaluar pushimet dhe kanë vendosur të mos e mbajnë më të fshehur lidhjen e tyre, duke postuar foto të shpeshta nga ishujt aq të lakmuar gjatë verës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat