Messi apo Ronaldo, kush është më i mirë?

Futboll

Messi apo Ronaldo, kush është më i mirë?

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 12:57
Andry Robertson i është përgjigjur kësaj pyetje

Ronaldo dhe Messi janë padyshim lojtarët më të mirë në planet.

Në 15 vitet e fundit, portugezi dhe argjentinasi nuk kanë patur kundërshtarë në majën e futbollit.

Megjithatë, për vite me radhë ka patur diskutime se kush është më i mirë mes të dyve.

Ylli i Liverpool, Andry Robertson i është përgjigjur kësaj pyetje pa hezitim të bërë nga gazetarët e ESPN, duke zgjedhur 7 herë fituesin e topit të artë.

“Messi apo Ronaldo? Messi, nuk ka asnjë dyshim për këtë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat