Lidh kurorë me modelen e njohur!

Futboll

Lidh kurorë me modelen e njohur!

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 18:51
Lidh kurorë me modelen e njohur!

Pelle “djeg shaminë”, lidh kurorë me modelen e njohur!

Graziano Pelle dhe Viky Varga nuk e zgjatim më shumë fejesën. Ish-sulmuesi i kombëtares italiane dhe modelja e njohur me origjinë hungarezë kanë vënë kurorë në një ceremoni  private në Puglia, në prani të miqve më të afërt të tyre.

Për të festuar dasmën e tij, sulmuesi nga Salento ka zgjedhur fermën e familjes Mondadori, në fshatin.

Disa nga pamjet kanë filtruar dhe janë shpërndara në rrjetet sociale nga miqtë dhe të afërmit e çiftit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat