Vosha është rikthyer në stërvitje 

Futboll

Vosha është rikthyer në stërvitje 

Nga: K.G. Më: 5 korrik 2022 Në ora: 13:19
Arbi Vosha

Shqiptari Arbi Vosha është rikthyer në stërvitje pas një muajit pauzë për shkak të ndërhyrjes kirurgjikale në ije.

"Jam mirë.

Deri këtu gjithçka është në rregull.

Nuk do të jem në gjendje të përgatitem për takimin e parë me CSKA-në, por shpresoj të ndihmoj për takimin e dytë”, thotë Vosha.

Skuadra Makedonia GP po përgatitet për sfidat e para evropiane, ku ndeshet me skuadrën bullgare në kuadër të xhiros së dytë të kualifikueseve të Conference League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat