Ballkani – Zalgiris, publikohen formacionet zyrtare!

Futboll

Ballkani – Zalgiris, publikohen formacionet zyrtare!

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 18:47
Ilustrim

Ballkani – Zalgiris, publikohen formacionet zyrtare!

Pas shpalljes kampion për herë të parë në histori të klubit, Ballkani do të debutojë sonte në arenën ndërkombëtare.

Ballkani do të përballet me Zalgirisin në raundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Image

Formacionet 

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 20:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat