Gjilani zhvilloi seancën e fundit stërvitore

Futboll

Gjilani zhvilloi seancën e fundit stërvitore

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 23:58
Gjilani

Gjilani e ka zhvilluar këtë të mërkurë seancën e fundit stërvitore në prag të sfidës ndaj Liepajas, e vlefshme për raundin e parë kualifikues në Ligën e Konferencës.

Klubi gjilanas ka konfirmuar se Agustin Torassa dhe Mevlan Zeka do të mungojnë për shkak të suspendimit, kurse Edison Kqiku për shkak të lëndimit.

Futbollistët e Gjilanit presin mbështetjen e tifozëve për ndeshjen e nesërme, teksa atmosfera dhe klima brenda kampit të ekipit thuhet se është pozitive.

Ndeshja e parë mes Gjilanit dhe Liepajas do të zhvillohet të enjten, në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim prej orës 20:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat