Laporta: Presim një përgjigje nga Bayerni

Futboll

Laporta: Presim një përgjigje nga Bayerni

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 14:51
Laporta

Joan Laporta ka falënderuar sulmuesin Robert Lewandowski.

Presidenti i katalanasve vlerëson përpjekjet e polakut për t’u bashkuar me Barcelonën, ndërkohë që tregon se presin një përgjigje nga Bayern.

“Ne i bëmë një ofertë Bayern Munich për të nënshkruar me Lewandowskin dhe ne presim përgjigjen e tyre. Shpresoj që përgjigja e tyre të jetë pozitive.

Dua të falënderoj Leëandoëskin publikisht, për atë që po bën që të bashkohet me Barcelonën”, u shpreh numri një i klubit katalanas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat