Dybala i thotë ‘PO’ ofertës së Interit

Futboll

Dybala i thotë ‘PO’ ofertës së Interit

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 15:16
Dybala

Sulmuesi argjentinas Paulo Dybala sipas medieve italiane, ka pranuar ofertën e klubit italian, Inter.

Dybala, i cili ishte lojtar i lirë pas largimit nga Juventusi, është bërë më klub të ri.

Reprezentuesi argjentinas kërkohej nga disa klube të njohura evropiane, por lojtari zgjodhi zikaltërit e Italisë.

“Paulo Dybala ka pranuar ofertën e Interit. 5 milionë euro page plus bonuse nëse luan të paktën 50% të ndeshjeve”, shkruajnë mediet italiane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat