Bllokohet Rolls-Royce i Cristiano Ronaldos

Futboll

Bllokohet Rolls-Royce i Cristiano Ronaldos

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 18:36
Bllokohet Rolls-Royce

Bllokohet Rolls-Royce i Cristiano Ronaldos, kishte parkuar te vendi i taksisë!

Cristiano Ronaldo është një adhurues i madh i makinave të shtrenjta. Rolls-Royce i tij është bllokuar nga kompania që menaxhon parkingjet në Lisbonë, EMEL, për shkak se makina ishte parkuar në mënyrë të paligjshme, vetëm pak metra larg një qendre tregtare në kryeqytetin portugez.

Ngjarja është kapur nga një gazetare portugeze e cila ka publikuar një foto në rrjetet sociale me mesazhin:

“E pabesueshme… as Cristiano nuk mund ta heqë qafe EMEL.” Makina ndodhej në lagjen Sao Sebastiao të kryeqytetit portugez, pranë një zone tregtare dhe, sipas Correio da Manha, ishte e parkuar në një pikë taksie.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat