Ndaj Lecces pritet të jetë ai titullar

Futboll

Ndaj Lecces pritet të jetë ai titullar

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 13:42
Asllani

Ndaj Lecces pritet të jetë ai titullar!

Te Interi ka rrezik të fillojë sezoni i ri pa regjisorin më të mirë të mesfushës, Marcelo Brozoviq.

Siç raporton “Gazzetta dello Sport”, mesfushori iu nënshtrua testeve të reja dhe lodhja muskulore në pulpën e djathë vazhdon të mbetet dhe kështu ai nuk do të rrezikohet për ndeshjen e parë ndaj Lecces.

Nëse ai rikuperohet deri në fundjavë, do të aktivizohet, në të kundërt do të jetë Kristjan Asllani i cili do të komandojë mesfushën zikaltër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat