Asllani debuton me Interin në Serie A

Futboll

Asllani debuton me Interin në Serie A

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 13:00
Asllani debuton me Interin në Serie A

Kristjan Asllani do të debutojë me Interin që në javën e parë të Serisë A.

Fati punon për më të mirin dhe ky është rasti konkret.

Mesfushori shqiptar ka shkëlqyer në ndeshjet përgatitore me zikaltërit, duke hequr gabimin e vetëm me Villareal në ndeshjen e fundit.

Ndërkohë Brozovic u dëmtua në stërvitje para atij takimin dhe gjendja e këtij lojtari nuk shtë përcaktuar ende, sa i përket mungesës.

E sigurtë është se Inzaghi nuk do ta rrezikojë për ndeshjen e parë kundër Leçes në Serinë A. Ky është një shans i artë për Asllanin që të tregojë vlerat e tij..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat