Të diplomuarit më të mirë të akademisë së Liverpoolit

Futboll

Të diplomuarit më të mirë të akademisë së Liverpoolit

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 19:06
Gerrard

Të diplomuarit më të mirë të akademisë së Liverpoolit!

Nga Ian Callaghan, mbajtësi i rekordit të paraqitjeve të të gjitha kohërave të klubit, te Trent Alexander-Arnold, Reds kanë qenë gjithmonë në gjendje të thërrasin lojtarët që e kanë klubin në zemrën dhe shpirtin e tyre, dhe që kanë kuptuar dhe madje kanë ndihmuar në formimin e 'The Liverpool Way'.

GOAL hedh një vështrim në disa nga lojtarët më të mirë që kanë dalë nga akademia e klubit:

Steven Gerrard

Trent Alexander Arnold

Robert Fowler

Ian Callaghan

Phil Thompson

Michael Owen

Jamie Carragher

tomi Smith

Steve McManaman

Ronnie Moran

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat