Formacionet zyrtare Lecce-Inter, Asllani e nis nga stoli!

Futboll

Formacionet zyrtare Lecce-Inter, Asllani e nis nga stoli!

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 20:42
Formacionet

Formacionet zyrtare Lecce-Inter, Asllani e nis nga stoli!

Interi luan sot ndeshjen e parë për këtë sezon të ri të Serisë A ku do të përballet me Leçen në transfertë.

Zikaltërit do të kërkojnë ta nisin menjëherë më një fitore të udhëhequr në majën e sulmit nga Lukaku dhe Lautaro që rikthehen të luajnë së bashku në Serinë A.

Mesfushori i Kombëtares, Kristjan Asllani nuk do ta startojë sfidën nga minuta e parë pas rikthimit të Brozoviç nga dëmtimi, me 20-vjeçarin që pritet të ketë minuta në pjesën e dytë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat