E konfirmon dhe prestigjozia franceze

Futboll

E konfirmon dhe prestigjozia franceze

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 20:08
E konfirmon dhe prestigjozia franceze

E konfirmon dhe prestigjozia franceze, PSG dhe Juventus në negociata të plota për Leandro Paredes   

Ndërsa është arritur një marrëveshje mes Leandro Paredes dhe Juventusit për ardhjen e tij këtë, ajo mes Juves dhe Paris Saint-Germain mungon.

Sipas RMC Sport, negociatat janë në proces.

Kështu, huazmim me opsion blerjeje duket e privilegjuar dhe të dy ekipet synojnë të bien dakord.

Pasi u bë zëvendësues me ardhjen e Vitinhas dhe Renato Sanches, Leandro Paredes mund të gjejë një vend te Juventus.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat