Aubameyang nuk është një opsion

Futboll

Aubameyang nuk është një opsion

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 11:19
Aubameyang

Aubameyang nuk është një opsion për United, gabonezi mes Barcelonës dhe Chelsea-s!   

Skuadra e Manchester United është në kërkim të një qendërsulmuesi, por ata nuk janë duke bërë lëvizje për sulmuesin e Barcelonaës, Aubameyang, sipas gazetarit Fabrizio Romano.

Për gabonezin në garë është vetëm Chelsea, mirëpo momentalisht Xavi i cilëson atë si të pashitshëm dhe e do në skuadër.

Gjithësesi pritet që të ketë të tjera bisedime mes klubeve për të diskutuar kushtet personale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat