Casemiro është në qendër të vëmendjes

Futboll

Casemiro është në qendër të vëmendjes

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 13:12
Casemiro

Casemiro është në qendër të vëmendjes te Real Madrid, pas zërave të merkatos ditët e fundit.

Manchester United synon ta transferojë, madje duke i dyfishuar pagën.

Flitet për një ofertë rreth 60 milionë euro dhe spanjollët me siguri do ta mendojnë, pasi bëhet fjalë për një lojtar 30-vjeçar për të cilin vështirë të ketë oferta të tilla në të ardhmen.

Por nuk është vetëm Mancheser United në garë. Raportohet se edhe Chelsea është interesuar për mesfushorin dhe pritet të shihet se ccfarë do të ndodhë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat