Shqiptari po largohet nga AEK-u?

Futboll

Shqiptari po largohet nga AEK-u?

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 18:23
Mario Mitaj

19-vjeçari i Kombëtares pranë zyrtarizimit te Lokomotiva e Moskës!

Mbrojtësi i Kombëtares, Mario Mitaj duket shumë pranë largimit nga AEK-u i Athinës për tu transferuar te Lokomotiva e Moskës.

19-vjeçari do ti kushtojë klubit rus rreth 3 milionë euro, me marrëveshjen mes klubeve që është shumë pranë konkretizimit ku AEK-u do të përfitojë dhe një përqindje në rast se Mitaj shitet në të ardhmen nga ana e Lokomotivës.

Mbrojtësi i Kombëtares duket kështu shumë pranë nisjes së një aventure të re në karrierë ku do të lërë Greqinë për tu transferuar në kampionatin rus.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat