Ronaldo merr vlerësim të dobët

Futboll

Ronaldo merr vlerësim të dobët

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 11:13
Ronaldo merr vlerësim të dobët

Portugalia arriti mbrëmë fitore duke e mposhtur në udhëtim Çekinë me rezultatin 0:4.

Dalot dy herë dhe Bruno Fernandes e Diogo Jota realizuan për portugezët.

Diogo Dalot ishte më i vlerësuari nga SofaScore me notë 9.1.

Kurse, më i dobëti ishte William Carvalho me notë 6.3. Ronaldo në anën tjetër mori notë të dobët, 6.7.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat