Shiu nuk ndal tifozët

Futboll

Shiu nuk ndal tifozët

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 19:46
Shiu nuk ndal tifozët

Shiu nuk ndal tifozët, ja si është atmosfera në “Air Albania” një orë para sfidës!

Kombëtarja shqiptare e futbollit pret Islandën në ndeshjen e saj të fundit në këtë edicion në Ligën e Kombeve, ku kuqezinjtë bëjnë pjesë në Ligën B.

Ora 19:30 – Tifozët kanë filluar të mblidhen para dyerve të stadiumit për të nisur kontrollet para se të hyjnë në impiant.

Nuk mungojnë koret, këngët dhe thirrjet “UÇK” nga tifogrupet shqiptare që si zakonisht janë të parët në impiant.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat