Lenjani: Ja përse u zëvendësova

Futboll

Lenjani: Ja përse u zëvendësova

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 23:23
Lenjani: Ja përse u zëvendësova

Ermir Lenjani nuk e fshehu zhgënjimin pas barazimit në fund përballë Islandës në një prononcim të tijin për “Super Sport”.

“Jam i lumtur që shënova golin. E kishim analizuar lojën dhe u fokusuam te gabimet në fund. Duhet të mësohemi që mos të na ndodhë më.

Në kohën e De Biazit nuk kishim lojtarë që luanin në liga shumë të mira. Kemi lojtarë që luajnë në Seria A, në La Liga. Tani kemi më shumë kualitet, më shumë cilësi.

Ndjeja pak dhimbje muskulore dhe e kërkova vet ndërrimin. Kisha dhimbje gjatë javës prandaj u zëvendësova”, u shpreh Lenjani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat