Conte: Nuk shoh asnjë problem me të ardhmen time

Futboll

Conte: Nuk shoh asnjë problem me të ardhmen time

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 18:01
Conte

Javët e fundit, në shtyp janë shfaqur thashetheme që lidhin Antonio Conten me Juventusin. Këtë e ka komentuar italiani, i cili aktualisht po punon me Tottenhamin.

“Këto biseda janë mungesë respekti për Massimiliano Allegrin dhe për mua personalisht”, tha Conte, cituar në mediat sociale nga gazetari i Evening Standard, Dan Kilpatrick.

“Më pëlqen të punoj tr Tottenham dhe kam një marrëdhënie të shkëlqyer me pronarin e klubit dhe me Fabio Paraticin. Nuk shoh asnjë problem me të ardhmen time”, shtoi trajneri italian.

Juventusi nuk e nisi shumë mirë sezonin 2022/2023. Për momentin, skuadra është vetëm e teta në tabelën e Serisë A.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat