Ancelotti publikon listën e të grumbulluarve!

Futboll

Ancelotti publikon listën e të grumbulluarve!

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 15:10
Ancelotti publikon listën e të grumbulluarve!

Përballja me Shakhtar Donetsk në Champions,

Ancelotti publikon listën e të grumbulluarve!

Real Madridi do të përballet me Shkakhtar Donetsk ditën e nesërme në Champions League duke nisur që nga ora 21:00.

Madrilenët janë skuadra kampionë e këtij kompeticioni, ndaj edhe në këtë takim pritet shumë prej “Los Blancos”.

Për këtë duel trajneri Carlo Anceloti ka bërë publike edhe listën e lojtarëve që ka grumbulluar, të cilët do t’i ketë të gatshëm për të luajtur një tjetër 90-minutësh interesant.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat