Bad News Eagles mposhten në ndeshjen e dytë nga NiP

Futboll

Bad News Eagles mposhten në ndeshjen e dytë nga NiP

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 18:30
Bad News Eagles mposhten në ndeshjen e dytë nga NiP

Ekipi nga Kosova në CS:GO, Bad News Eagles është mposhtur nga ekipi suedez, NiP me rezultatin 16:7.

BNE u mbajtën mjaft mirë në pjesën e parë duke humbur 8:7, por pjesa e dytë ishte fatale për ta, duke mos e fituar asnjë raund.

Tani, ekipi kosovar ka një fitore dhe një humbje, teksa do të kërkojë kualifikimin në dy ndeshjet e tjera.

Kujtojmë se nëse arrijnë tri fitore, ata do të kualifikohen për Major, i cili zhvillohet në Rio De Janeiro të Brazilit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat