Laporta do të ndërtojë një statujë të Messit pranë Camp Nou

Futboll

Laporta do të ndërtojë një statujë të Messit pranë Camp Nou

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 22:25
Laporta do të ndërtojë një statujë të Messit pranë Camp Nou

Joan Laporta do të “ndërtojë një statujë të Leo Messit”, sipas La Vanguardia.

Burimi siguron se herët a vonë kjo do të bëhet, shkruan albeu.com.

Presidenti i Barçës raportohet se është i mendimit se kjo, por edhe organizimi i ndeshjes së lamtumirës, ​​ende nuk mjafton për t’i bërë homazhe Leos.

Klubi do të bëjë gjithçka që është e mundur për të nënshkruar një kontratë me argjentinasin verën e ardhshme.

Kujtojmë se kontrata aktuale e argjentinasit me PSG-në skadon verën e ardhshme. Në janar, ai do të jetë në gjendje të diskutojë të ardhmen e tij me klube të tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat