Bayerni hyn në garë për të nënshkruar me Declan Rice

Futboll

Bayerni hyn në garë për të nënshkruar me Declan Rice

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 06:34
Declan Rice.

Bayern Munich kërkon shërbimet e anëtarit të West Ham United, Declan Rice.

Sipas raportimit të ‘Fichajes’, Bayern Munich thuhet se është klubi i fundit që i është bashkuar garës për nënshkrimin me Declan Rice.

Përveç gjigantëve të Bundesligës, Manchester United dhe Chelsea janë gjithashtu të prirur për nënshkrimin e lojtarit 23-vjeçar.

Rice ka kontratë me West Ham deri në vitin 2024 dhe sipas ‘Transfermarkt’ vlerësohet me 80 milionë euro./

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat