Rikthim sensacional i Kamerunit ndaj Serbisë

Futboll

Rikthim sensacional i Kamerunit ndaj Serbisë

Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 12:41
Rikthim sensacional i Kamerunit

Rikthim sensacional i Kamerunit, shënon dy gola kundër Serbisë!

Kameruni është kthyer në lojë kundër Serbisë

“Luanët e paepur” ishin duke humbur me rezultat 1-3, por ata arritën që të kthehen në lojë duke shënuar dy gola.

Fillimisht Vincent Aboubakar, një gol të bukur në minutën e 63-të të ndeshjes, kurse tre minuta më vonë Aboubakar ishte në rolin e asistuesit për Eric Maxim Choupo-Moting që shënoi golin e barazimit..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat