Ky është çmimi që kërkojnë londinezët

Futboll

Ky është çmimi që kërkojnë londinezët

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 19:13
Ky është çmimi që kërkojnë londinezët

Klubi anglez, Chelsea raportohet se po kërkon ta shesë Christian Pulisiç.

‘Blutë’ e Londrës sipas mediave britanike, dëshirojnë të heqin dorë nga ylli amerikan.

Chelsea thuhet se kërkon rreth 30 milionë euro për ish-yllin e Borussia Dortmundit, i cili është duke u vëzhguar nga disa klube evropiane.

Pulisiç thuhet se në afatin kalimtar të janarit, mund të bëhet me klub të ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat