Arsenali ka dy fjalë për Xhakën

Futboll

Arsenali ka dy fjalë për Xhakën

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 23:33
Arsenali ka dy fjalë për Xhakën

Portugalia është kualifikuar në çerekfinale të Kampionatit Botëror.

Portugezët triumfuan 6:1 ndaj Zvicrës në 1/8 e finales, duke dominuar totalisht ndeshjen.

Kësisoj, ka marrë fund edhe rrugëtimi i tre shqiptarëve që luajnë për Zvicrën, Granit Xhakës, Xherdan Shaqirit dhe Ardon Jasharit.

E klubi i Xhakës, Arsenali është krenuar me rrugëtimin e tij në këtë Botëror.

“Krenar për rrugëtimin e Granitit tonë në Kupën e Botës”, shkruhej në postimin e tyre/

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat