Xhaka nga minuta e parë

Futboll

Xhaka nga minuta e parë

Më: 27 janar 2023 Në ora: 20:49
Xhaka nga minuta e parë

Manchester City dhe Arsenali do të përballen mesvete sonte, që do të jetë përballja e tyre e parë këtë sezon.

Takimi mes tyre është i vlefshëm për fazën e 1/16-ës në Kupën FA.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00, në “Etihad Stadium”.

Futbollisti Granit Xhaka luan nga minuta e parë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat