Rice në mëdyshje për të ardhmen

Futboll

Rice në mëdyshje për të ardhmen

Më: 28 janar 2023 Në ora: 13:50
Rice

Rice në mëdyshje për të ardhmen!

E ardhmja e Declan Rice duket se po merr drejtim, me 24-vjeçarin që mendohet se ka zgjedhur tashmë se kush do të jetë ekipi i së ardhmes për të.

Sipas mediave, mesfushori i West Ham dhe Kombëtares angleze dëshiron të vazhdojë karrierën e tij, te “topçinjtë” e Arsenal, por deri më tani nuk asnjë ofertë konkrete nga klubi londinez, drejt “çekiçëve” të Ëest Ham.

Nga ana tjetër, “galaktikët” e Real Madrid thuhet se kanë hequr dorë totalisht nga lojtari dhe nuk dëshiron të bëjë asnjë ofertë duke parë dhe vullnetin e lojtarit, mirëpo tregu i transferimeve ka treguar jo pak herë se çdo surprizë është e mundur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat