Egnatia bën goditjen e madhe

Futboll

Egnatia bën goditjen e madhe

Më: 28 janar 2023 Në ora: 13:56
Egnatia bën goditjen e madhe

Egnatia bën goditjen e madhe, akord me mbrojtësin e Kombëtares!

Egnatia ka arritur akordin me mbrojtësin Hysen Memolla.

30-vjeçari i cili është aktivizuar dhe me Kombëtaren shqiptare, ka mbyllur aventurën e tij në Finlandë me Lahtin dhe duket se është gati për një të re me rrogozhinasit.

Kjo është eksperienca e tij e parë në Superiore, pas disa aventurave në Europë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat