Rasti i fundit i Realit për titull

Futboll

Rasti i fundit i Realit për titull

Më: 19 mars 2023 Në ora: 20:44
Pamje nga një ndeshje

Rasti i fundit i Realit për titull!

Real Madrid dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare të El Clasicos e cila starton në 21:00 në Camp Nou.

Los Blancos janë 9 pikë mbrapa katalanasve, dhe një humbje sot do t’i thoshin lamtumirë titullit, ndërsa një fitore do t’i mbanin gjallë shpresat.

Kujtojmë se në ndeshjen e fazës së parë Real Madrid fitoi 3-1 në Bernabeu.

Barcelona - Real

Barcelona: Ter Stegen, Araujo, Kounde, Christensen, Balde Roberto, Busquets, De Jong Raphinha, Lewandowski, Gavi..

Real Madrid: Courtois, Carvajal, Militao, Rudiger, Nacho; Modric, Camavinga, Kroos; Valverde, Benzema, Vinicius Jr.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat