Osimhen tregoi një nga sekretet e performancës së tij

Futboll

Osimhen tregoi një nga sekretet e performancës së tij

Më: 21 mars 2023 Në ora: 20:56
Victor Osimhen

Victor Osimhen tregoi një nga sekretet e performancës së tij, rezulton se gjithçka ka të bëjë me bastet!

Në një ndeshje të fundit kundër Torinos, Victor Osimhen shënoi një dopietë dhe ekipi i tij fitoi 4-0.

Ai ka 21 gola në sezonin e kampionatit, është golashënuesi më i mirë i kampionatit.

Në një intervistë për DAZN, Victor deklaroi: “Unë gjithmonë dua të shënoj në çdo ndeshje, në mënyrë që fëmijët afrikanë të kenë diçka për të ngrënë, e di që ata vazhdimisht vënë baste për golat e mi”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat