Drejt ekipit turk 

Futboll

Drejt ekipit turk 

Nga: K.G.. Më: 14 korrik 2023 Në ora: 18:54
Omer Isinov,

Ish – futbollisti i të rinjve të Rabotniçkit dhe Shkupit, Omer Isinov, është afër transferimit në Turqi, konkretisht te skuadra Sakariaspor.

Ai prej disa ditësh është pjesë e kampit stërvitor të skuadrës së ligës së dytë turke dhe pritet edhe transferimi.

Ky është një lojtar i lindur në vitin 2000 dhe pritet të vesh fanellën e Sakariasporit.

Ky është një klub që sezonin e kaluar ka përfunduar në vend të pestë në garën e ligës së dytë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat