Besa ndeshet me Kozhuvin

Futboll

Besa ndeshet me Kozhuvin

Nga: K.G. Më: 22 shtator 2023 Në ora: 00:02
Besa

Ndeshjet e javës së 6-të në Ligën e Dytë të Maqedonisë së Veriut në futboll, do të luhen të shtunën.

Derbi luhet në Vrapçisht, ku Besa e Dobërdollit takohet me Kozhuvin.

Arsimi i Çegranit e pret Vardarin nga Negotini dhe Bashkimi i Kumanovës përballet me Sasën.

E shtunë, në orën 15.00

Ohri - Skopje

Arsimi – Vardar (N)

Pelister – Karaorman

Besa – Kozhuv

Teteksi - Detonit

Bashkimi – Sasa

Pobeda – Novaci

Osogova – Bellasica

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat