Publikohen formacionet zyrtare të Inter - Benfica

Futboll

Publikohen formacionet zyrtare të Inter - Benfica

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 20:16
Formacionet

Interi dhe Benfica luajnë sot një përballje shumë delikate mes tyre, pasi asnjë prej këtyre ekipeve nuk ka regjistruar fitore në ndeshjen e parë në grup.

Të dy skuadrave u bëhen shumë të rëndësishme tre pikët ndaj do të jetë një duel i cili pritet të dhurojë shumë emocione.

Trajneri Inzagi ka vendosur të kthejë nga minuat e parë në fushë treshen titullarë të mesfushës me Barela, Mkhitarjan dhe Çalhanollu që e nisin nga minuta e parë.

Kështu, Asllani kthehet edhe një herë në stolin e rezervave.

Zikaltrit duhet të jenë të kujdesshëm përballë sulmit portugez në të cilin rreshtohen Di Maria, Neres dhe Rafa Silva.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat