Bayerni “revulucion” në janar

Futboll

Bayerni “revulucion” në janar

Më: 1 nëntor 2023 Në ora: 12:05
Bayerni

Bayern Munih do të afroj lojtarë të rinj gjatë afatit kalimtar të janarit.

Trajneri i bavarezëve, Tomas Tuchel ka konfirmuar se po shikojnë të përforcohen duke e pasur parasysh se shumë lojtarë do të luajnë me turne ndërkombëtarë.

“Po punojmë për të, do të përpiqemi.

Ne do të humbasim shumë lojtarë për disa javë në janar për shkak të turneve ndërkombëtare. I kemi sytë dhe veshët hapur”, ka thënë Tuchel.

Bayerni aktualisht gjendet në vendin e dytë në Bundesliga derisa mban kreun në grupin A në Ligën e Kampionëve..

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat