Van de Beek do të largohet nga Man Utd në janar

Futboll

Van de Beek do të largohet nga Man Utd në janar

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 13:19
Van de Beek

Për të ardhmen e tij ka folur edhe trajneri i skuadrës, Ten Hag, ku për kundër raportimeve që ai do të largohet, trajneri holandez u shpreh se Donny duhet të luajë.

“Unë me të vërtetë mendoj se Donny duhet të luajë”.

“Është një fillim i ngadaltë i sezonit sepse ai ende u rikuperua nga pengesat fizike”.

“Por tani ai është kthyer... dhe unë mund të shoh se ai duhet të luajë. Për karrierën e tij, për gjithçka”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat