Chelsea ndëshkon Brighton me anë të Colwill!

Futboll

Chelsea ndëshkon Brighton me anë të Colwill!

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 15:44
Chelsea

Dyfishohen shifrat, Chelsea ndëshkon Brighton me anë të Colwill!

Vetëm 4 minuta pasi shënuan golin e parë të sfidës.

Chelsea kanë arritur të dyfishojnë shifrat në “Stamford Bridge”, kësaj radhe me anë të ish-mbrojtësit të Brighton, Levi Colwill.

Djemtë e Maurizio Pochettino-s kanë përfituar sërish nga një “rrëmujë” në zonën kundërshtare dhe me anë të një goditje potente, mbrojtësi 20-vjeçar dërgon topin në rrjetën e Steele. Rezultati shkon në 2:0.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat