Milani ndalet në barazim

Futboll

Milani ndalet në barazim

Nga: K. G. Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 22:43
Pamje nga ndeshja

Atalanta ka treguar lojë të mirë dhe si rrjedhojë e kësaj ka importuar një pikë të madhe nga stadiumi "San Siro" në Milano.

Përballja mes Milanit dhe Atalantës ka përfunduar me rezultat 1:1. 

Berat Gjimshiti, reprezentues i Shqipërisë, është paraqitur nga minuta e parë për skuadrën nga Bergamo.

Leao ka shënuar në minutën e 3-të për Milanin dhe Koopmeiners nga penalltia ka barazuar rezultatin në minutën e 42-të.

Milan është në vend të tretë me 53 pikë e Atalanta në të pestin me 46 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat