Batatina nervozohet keq pas ndeshjes, kapet me stafin e ekipit vendas

Futboll

Batatina nervozohet keq pas ndeshjes, kapet me stafin e ekipit vendas

Më: 14 prill 2024 Në ora: 19:29
Pamje

Skuadra e Llapit ka barazuar 1-1 në udhëtim ndaj Dukagjinit, duke lëshuar kështu dy pikë në rrugën për titull kampion në Superligë.

Pas këtij barazimi, Llapi mbeti katër pikë larg kreut të tabelës, ku aktualisht ndodhet Ballkani.

Pas ndeshjes, duket se tensionet janë rritur mes Batatinës dhe zyrtarëve të Dukagjinit, ku trajneri llapjan shihet shumë i ashpër, duke sharë e ofenduar.

“E ka prishë ligën, u msu me këta tjerët, hajt se vjen në Prishtinë najher, takohet me mu. T’ia q* me kamera me krejt, edhe ligën e kanë flliq”, i drejtohet Batatina.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat