Gjilani dhe Feronikeli 74 për të ikur nga zona e barazhit

Futboll

Gjilani dhe Feronikeli 74 për të ikur nga zona e barazhit

Më: 23 maj 2024 Në ora: 18:10
Foto ilustrim

Xhiro e fundit në ALBI Mall Superligën e Kosovës, zhvillohet këtë fundjavë, me ndeshje tejet interesante.

Llapi dhe Drita do luftojnë për Europa League, ndërsa Gjilani dhe Feronikeli 74 për të ikur nga zona e barazhit.

Në javën përmbyllëse të një edicioni të jashtëzakonshëm, FFK ju ka besuar gjyqtarëve më të mirë në vend..

Java e fundit pritet me emocione.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat