Drita dhe Malisheva në Conference League

Futboll

Drita dhe Malisheva në Conference League

Nga: K.G. Më: 25 maj 2024 Në ora: 16:59
Drita

Përballja e javës së fundit të elitës së futbollit të Kosovës, mes Dritës dhe Malishevës, nuk pati ndonjë rëndësi. 

Të dyja skuadrat luajtën me qetësi dhe u ndanë në paqe me rezultat 1:1.

Drita ka përfunduar në vend të tretë 67 pikë e Malisheva në të katërtin me 57 sosh.

Drita dhe Malisheva do të garojnë në garat e Conference League. 
 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat