Wirtz deklarohet për të ardhmen

Futboll

Wirtz deklarohet për të ardhmen

Më: 5 qershor 2024 Në ora: 09:16
Florian Wirtz

Futbollisti i Bayer Leverkusenit, Florian Wirtz, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij pas spekulimeve të fundit.

Wirtz, i cili shkëlqyeu me Leverkusenin gjatë këtij sezoni është futur në radarin e shumë klubeve gjigante.

“Çfarë do të ndodhë sezonin e ardhshëm? Të gjithë e dinë kontratën time. Tani nuk është koha për të folur për këtë”, u shpreh Wirtz.

“Padyshim që po kaloj një kohë të mirë në Leverkusen dhe ndihem mirë. Mendja ime është 100 për qind e fokusuar në Euro”, tha për ai SkyDE.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat