Llapi ndanë rrugët me këtë futbollist

Futboll

Llapi ndanë rrugët me këtë futbollist

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 18:56
Cobian

Llapi dhe Cobian do vazhdojnë sezonin tjetër në rrugë të ndara.

Është faqja zyrtare e Llapit e cila ka bërë të ditur lajmin.

Cobian i cili erdhi te Llapi në sezonin e kaluar, nuk arriti të lë gjurmë të mëdha në Zahir Pajaziti.

Legjendat janë mjaftë aktive në merkato, duke siguruar lojtarë të rinj, kontrata të reja për futbollistët, por Cobian nuk është njëri prej tyre.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat