Skuadra shqiptare vazhdon me përforcime

Futboll

Skuadra shqiptare vazhdon me përforcime

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 19:26
Darko Glisic

Ish futbollisti i Vardarit të Shkupit, Darko Glisic, është përforcim i ri i klubit të ligës së parë maqedonase, Gostivarit. 

Pas arritjes së objektivit me Vardarin, mbijetesën në shoqërinë e më të mirëve,

Darko Glisic vendosi të transferohet të skuadra shqiptare, ku mori ofertë me kushte shumë më të mira financiare.

Gostivari këtë vit ka ambicie të mëdha dhe do të kërkojë një vend në garat evropiane.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat