Supersfida në “Red Bull Arena”

Futboll

Supersfida në “Red Bull Arena”

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 12:14
Orari i ndeshjeve

3 duele të tjera mjaft interesante do të luhen në Euro 2024. Sfida që premtojnë spektakël dhe që marrin vëmendjen e tifozëve, pasi në fushë zbresin ekipe si Franca, Holanda dhe Polonia e Robert Lewabdowskit.

Sipari i ditës së sotme do të ngrihet me duelin mes Sllovakisë dhe Ukrainës.

Sfidë kjo që do të startojë në orën 15:00 dhe që zhvillohet në “Merkur Spiel-Arena” në Dusseldorf.

3 orë më vonë do të jetë radha e Polonisë, e cila sfidohet me Austrinë.

Kjo përballje do të luhet në “Olympiastadion” në Berlin.

Ndërkohë në mbrëmja e gjithë vëmendja do të jetë te Franca që do të sfidohet me Hollandën.

Në orën 21:00 të gjithë do të jenë sy e veshë nga “Gjelat”, kun ë stadiumin “Red Bull Arena” do të synojnë fitoren.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat